Opis obiektu

Szczegółowe informacje o budynku

Zabytkowy, XIX – wieczny budynek wolnostojący, połączony z nadbudowaną i dobudowaną nową częścią niemieszkalną o łącznej powierzchni użytkowej sięgającej blisko 800 m2 na czterech kondygnacjach (piwnice – parter – piętro – poddasze), – większa część piwnic użytkowa; Wnętrza do wykończenia, do indywidualnej aranżacji: biura, sklepy, magazyny itd.

Zobacz interaktywną prezentację powierzchni »

Pobierz broszurę [PDF, 1.10 MB] »

 

Budynek położony w ścisłym centrum miasta Jaworzna (woj. Śląskie; 100.000 mieszkańców), doskonale widoczny dla potencjalnych klientów. Otoczenie budynku stanowią lokale handlowe, usługowe, urzędy i instytucje finansowe (w tym również banki), największy kościół miasta, miejska hala widowiskowo – sportowa.

Położenie budynku gwarantuje łatwy i dogodny dostęp komunikacyjny i to zarówno w odniesieniu do transportu zbiorowego (bliskość kilku najważniejszych przystanków komunikacji miejskiej, miejskiego węzła komunikacyjnego „Jaworzno-Centrum” i głównej drogi przelotowej w kierunku Krakowa i Katowic – ul. Grunwaldzka), jak i w stosunku do transportu indywidulnego (parking bezpłatny, ogólnodostępny bezpośrednio pod głównym wejściem do budynku oraz drugi parking także bezpłatny i ogólnodostępny na kilkadziesiąt samochodów w odległości 100 m od budynku).
Budynek posiada 2 wejścia główne wychodzące z parteru wprost na ulice o dużym natężeniu ruchu pieszego, tzn. zarówno na ul. Adama Mickiewicza (jedną spośród najważniejszych ulic miasta dochodzących bezpośrednio do Rynku), jak i wprost z parteru na deptak oraz dalej, na główną ulicę handlową Jaworzna – ul. Henryka Sienkiewicza.

Budynek posiada duże i świetliste okna witrynowe, ściany ekspozycyjne umożliwiające umiejscowienie z daleka widocznego oznakowania zewnętrznego, logotypów, reklamy itp. a także ogródek/podworzec wewnętrzny możliwy zarówno do wykorzystania otwartego, jak i do oszklenia.